Комплексний підхід до автоматизації промислових об'єктів включає в себе автоматичне управління за допомогою контролера не тільки пальниками, але і всім супутнім енергоустаткуванням, яке задіяне в даній технологічної лінії або на промисловому об'єкті в цілому.

 


Диспетчеризація котелень
В котельнях встановлюються шафи управління на базі БАК "Вега". До шаф упраління підключаються датчики та виконавчі пристрої. У диспетчерському пункті встановлюється ПК з ПЗ "Диспетчер-2". До ПК підключається GSM-модем. Зв'язок здійснюється через мережу GSM в режимі GPRS

Детальніше: Диспетчеризація котелень

 


Парові котли

На основі блоків автоматичного керування серії «Вега» виконується повна автоматизація роботи котлів та пальників. Зв'язок з ПК через RS232/RS485. Зміна програмного забезпечення на вимогу замовника. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Парові котли


Котельні

На основі блоків автоматичного керування серії «Вега», а також контролерів Unitronics, Siemens виконується система автоматичного управління загальнокотельного обладнання і всіма котлами парових та водогрійних котелень. Дистанційне керування здійснюється через систему "Інтернет Диспетчер". Розробка програмного забезпечення. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

 

Детальніше: Котельні

 


Барабанні сушила сипучих матеріалів

На основі блоків автоматичного керування серії «Вега», виконується автоматизація технологічних об'єктів і технологічних ліній різного промислового призначення. На вимогу замовника управління техпроцесом може здійснюватися як за місцем розміщення об'єкта або лінії, так і централізовано, диспетчером (оператором) з ПК (АРМ). Зв'язок з ПК через RS232/RS485. Розробка програмного забезпечення. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Барабанні сушила сипучих матеріалів

 


Технологічні лінії варіння бітуму, сушки деревини, пропарювання бетону і т.д.

На основі блоків автоматичного керування серії «Вега» виконується автоматизація теплогенераторів для теплової обробки матеріалів серії «КРОН-ТУРБО», а також технологічних ліній варіння бітуму, сушки деревини, пропарювання бетону і т.д. Зміна програмного забезпечення на вимогу замовника. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Технологічні лінії варіння бітуму, сушки деревини, пропарювання бетону і т.д.

 


Зерносушарки
На основі блоків автоматичного керування серії «Вега» виконується автоматизація зерносушарок (стаціонарних ДСП32, ДСП50 і пересувних) із застосуванням пальників серії КП, МДГГ , теплогенераторів серії ТВС, АГОС і « КРОН-ТУРБО». Забезпечується контроль температури і вологості. Розробка програмного забезпечення. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Зерносушарки

 


Лінії з пічним обладнанням для цегельних заводів

На основі блоків автоматичного керування серії «Вега», вимірювачів температури "Спрут" виконується комплексна автоматизація ліній з пічним обладнанням, а також ліній цегельних заводів з груповим управлінням газовими пальниками. Повна візуалізація технологічного процесу на ПК. Зміна програмного забезпечення на вимогу замовника. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Лінії з пічним обладнанням для цегельних заводів

 


Теплогенеруючі установки для обігріву промислових приміщень, приміщень фермерських господарств, громадських будівель
На основі блоків автоматичного керування серії «Вега» виконується автоматизація теплогенеруючих установок серії «АЕРТОН» та інших для обігріву промислових приміщень фермерських господарств, громадських будівель і споруд. Система мікроклімату контролює температуру і вологість (за бажанням замовника). Розробка програмного забезпечення. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Теплогенеруючі установки для обігріву промислових приміщень, приміщень фермерських господарств,...

 


Технологічні лінії загальнопромислового призначення

Система на базі двох контролерів: "Вега-класік" і Vision 570 ( "Unitronics"). БАК "Вега" управляє режимами роботи теплогенератора КРОН-ТУРБО, АГОС 2.0 і тунельної печі, контролер Vision - процесом транспортування, подрібнення, дозування, аспірації і т.д.

Детальніше: Технологічні лінії загальнопромислового призначення


 Теплові установки допалювання шкідливих викидів

На основі блоків автоматичного керування серії «Вега» виконується автоматизація високотемпературних теплогенераторів сушильного агента серії КРОН-ТУРБО ефективно застосовуваних для допалювання шкідливих вентиляційних викидів, а в комплекті з теплообмінниками-утилізаторами і для утилізації тепла. Візуалізація технологічного процесу на ПК. Зміна програмного забезпечення на вимогу замовника. Шеф-монтаж і шеф-наладка.

Детальніше: Теплові установки допалювання шкідливих викидів

ЭЛектронные Автоматизированные Системы | 2022